سپاه تنها به یک طرف صورت داعش سیلی زد

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در واکنش به اقدام مقتدرانه توسط سپاه پاسداران و حمله موشکی به تروریست‌های تکفیری داعش در منطقه دیرالزور سوریه  گفت: داعش باید بداند در حال حاضر تنها یک طرف صورتش از سیلی سرخ شده و از این پس با ورود جدی تر، بساط تکفیری‌ها از منطقه برچیده خواهد شد.

حمید بنایی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه خراسان، اظهار کرد: این چند موشکی که به سمت تکفیری‌ها شلیک شد ابتدا دهان مقامات آمریکایی را خورد کرد و سپس پیام روشن و معناداری به رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی بود که ما می‌توانیم از داخل مرزها به تمامی نقاطی که بخواهیم تسلط موشکی داشته باشیم.

وی افزود: این رخدادها به برکت خون شهدا و تلاش دانشمندان در حوزه موشکی است که اکنون ایران جزء قدرت‌های بزرگ دنیا قلمداد می‌شود و در عرصه‌های فراوانی از جمله در فن‌آوری‌های زیرزمینی، دریایی، هوایی، فضایی و اطلاعاتی … در حال رقابت با نظام سلطه نیز هستیم ، آن هم در حالیکه بودجه ارتش آنها چند برابر بودجه دفاعی ماست.

بنایی خاطرنشان کرد: البته نباید فراموش کرد که این اقدام موشکی سپاه پاسخ مناسبی به مصوبه اخیر سنا نیز بود که در توهمات‌شان تحریم هایی اعمال می کنند که به گمان خود توان موشکی و دفاعی ما را کاهش دهند، اما این اراده پولادین جمهوری اسلامی ایران بسیار مستحکم تر از تصویب اینگونه تحریم هاست.

نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ما باید در این رخدادها شکرگذار نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه باشند که چنین اقتدار مبارکی در جهان ایجاد کرده است.