همتایان قبلی خود را به توبره نکشیم

مهندس بنایی در جمع اعضاء منتخب شوراهای شهر و روستا در گناباد:

🔴همتایان قبلی خود را به توبره نکشیم
مراسم هم اندیشی اعضاء منتخب شوراهای شهر و روستای شهرستان گناباد با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار شد.

به گزارش دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم گناباد و بجستان، مهندس بنایی در این جلسه ضمن تشکر از عملکرد مطلوب و منصفانه هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در حوزه انتخابیه گناباد گفت:برخی قصد داشتند یک سری هجمه های غیر منصفانه به هیئت نظارت وارد کنند، اما به واقع با تاکید مکرری که به این هیئت داشتم اعلام کردم که بگذارید با هر سلیقه و منشی در چارچوب نظام افراد پا به عرصه انتخابات بگذارد.

وی خطاب به اعضاء منتخب شوراهای شهر و روستا گفت:این یک فرصت و نعمت الهی است که خداوند بر ما محول کرده که بتوانیم در یک فرصت ۴ ساله خدمت بی منت به مردم داشته باشیم و هر کسی قدر این اعتماد را نداند، قطعا خسر الدنیا و الاخره خواهد شد.

وی با انتقاد به ادبیات برخی از مسئولینی که تازه پستی به آن ها محول می شود گفت: برخی تا مسئولیتی چه از جانب مردم و چه از جانب حکومت به آن ها محول می شود، همتایان قبلی خود را مورد تخریب قرار می دهند و آن ها را گاهاً به توبره می کشند، اینکه بگوییم شورای چهارم ضعیف بوده و یا همتای قبلی ما بد عمل کرده است، این یک بد اخلاقی است که نباید به صورت گفتمانی در کشور تبدیل شود.

مهندس بنایی در بخش دیگری از اظهارات خود به ” فرصت خدمت ” در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: خدمت در هر جایی برای مردم ارزشمند و مقدس است، اما خدمت کردن در کشوری که مطهر به خون شهدا و عطر امام شهدا و وجود امام و نائب امام زمان است، ارزش دوچندان تری دارد و باید قدر فرصت خدمت را دانست.

نماینده مردم در مجلس با اشاره به بخشی از عملکرد یکساله خود گفت: در طول یکسال گذشته نزدیک به ۱۲ معاون وزیر به گناباد و بجستان آمده اند که نزدیک به ۱۵۰ میلیارد تومان آورده برای این دو شهرستان ایجاد شده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

مهندس بنایی در پایان خطاب به اعضاء منتخب شوراها خاطر نشان کرد: نماینده مردم بودن مزیتی است که تنها و تنها باید در خدمت به مردم استفاده شود، نه در لابی های سیاسی و شخصی و از همه شما اعضاء منتخب می خواهم که در هر موضوعی و در هر مرتبه ای از ساختار اداری کشور، به مشکلی برخورد کردید با من در میان بگذارید که من از جایگاه نماینده مردم بودن ورود پیدا کنم تا به احقاق حقوق از دست رفته خود بپردازیم و به آن دست یابیم.